Автомагнітола на 24 вольти магнітолу на фуру Fantom FP-324 Black/Green
Опис
Автомагнітола на 24 вольти магнітолу на фуру Fantom FP-324 Black/Green. НЕ дорога магнітола 24 в вантажівку.

Магнітола має високу вихідну потужність 4х50 Вт, що подарує вам гарний звук за невеликі гроші. На передній панелі розташовані входи для під'єднання Флешки USB, роз'єм для під'єднання карт пам'яті SD/MMC і вхід AUX. Тепер Ви з легкістю записуватимете та прослуховуватимете улюблену музику з будь-якого накопичувача та телефона.
- Пам'ять на 18 FM радіостанцій
- Автоматичне занесення найпотужніших станцій у пам'ять
- Ручний пошук станцій
- Режим перемикання місцевого/дальнього приймання
- Перемикач режимів стерео/моно
- Режими повторення/відтворення в випадковому порядку/сканування треків
- 4 попередньо встановлені характеристики еквалайзера (POP/ROCK/CLASS/JAZZ)
- Потужний бас "Тонкомпенсація (LOUD)"
- Лінійний RCA стереовхід для під'єднання телефона, МП3 плеєра
- Лінійний RCA-стерео аудіовихід для сабвуфера або підсилювача
- Стандартний монтажний розмір 1 Din
- Стандартний ISO роз'єм для під'єднання штатної проводини
- Живлення 24 вольти
Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantom |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Тип екрану | Монохромний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Потужність | 200 Вт |
| Підтримувані формати | WMA, WAV, FLAC, MP3 |
| Операційна система | Windows CE |
| Наявність Bluetooth | Ні |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підтримка iPod | Так |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 1 пара |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Входи і виходи | |
| Роз'єм TRS | 3,5 мм |
| Кількість аудіовходів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 182 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Висота | 53 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 4 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | 24 вольт |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 289 ₴







