Автомобільная акустика 13 см Kicx QR-502
2-х Полосна коаксіальна автомобільна акустична система
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
|
Найменування моделі |
QR 502 |
|
Тип |
2-х смугова коаксіальна |
|
Розмір низькочастотного динаміка |
5,25 "(130мм) |
|
Розміри магніту низькочастотного динаміка |
80x40x12мм |
|
Вага магніту низькочастотного динаміка, г |
221 |
|
Звукова котушка низькочастотного динаміка |
25мм ASV |
|
Резонансна частота Fs, Гц |
80 |
|
Підвіс |
бутилкаучук |
|
Розмір високочастотного динаміка |
0,5″(13мм) з PEI мембраною та феритовим магнітом |
|
Розміри магніту високочастотного динаміка |
12,5×2мм |
|
Звукова котушка високочастотного динаміка |
13мм ASV |
|
Загальне: |
|
|
Номінальна потужність, Вт |
30 |
|
Максимальна потужність, Вт |
60 |
|
Діапазон відтворюваних частот, Гц |
80-20 000 |
|
Чутливість, дБ/Вт/м |
90 |
|
Імпеданс, Ом |
4 |
|
Настановна глибина |
1,85 "(47мм) |
|
Вага динаміка, г |
655 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kicx |
| Тип | Коаксиальная АС |
| Типоразмер | 5" |
| Количество полос | 2 |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Номинальная мощность | 30 Вт |
| Максимальная мощность | 60 Вт |
| Форма | Круглая |
| Импеданс | 4 Ом |
| Встроенный усилитель | Нет |
| Чувствительность | 90 дБ |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальный диапазон частоты | 80 Гц |
| Максимальный диапазон частоты | 20000 Гц |
| Материал магнита | Неодим |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 1 544 ₴/комплект







