Описание
У серії Road THUNDER Extreme використовується технологія акустичної системи, що забезпечує звук концертного рівня у вашій поїздці, включаючи професійні високочастотні та мідбасові драйвери, розроблені для забезпечення виняткової гучності та частотної характеристики.
RTX128 – це 12-дюймовий драйвер із середньоквадратичною потужністю 300 Вт, спеціально призначений для відтворення середніх басів. Цей тип динаміків ідеально підходить для використання в установках, де є сабвуфери, що відтворюють велику кількість низьких частот. сабвуфер немає.
Загальні характеристики
Рекомендовані товари
Призначені для гри з RTX2BT або RTX4BT середнього діапазону
RTX128 – це 12-дюймовий драйвер із середньоквадратичною потужністю 300 Вт, спеціально призначений для відтворення середніх басів. Цей тип динаміків ідеально підходить для використання в установках, де є сабвуфери, що відтворюють велику кількість низьких частот. сабвуфер немає.
Загальні характеристики
- Тип: Мідбас
- Типорозмір: 12" (30см)
- Номінальна потужність (RMS): 300 Вт
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 66 – 5200 Гц
- Чутливість (SPL): 96 дБ
- Опір котушки: 8 Ом
- Діаметр котушки: 2" ( 51 мм )
- Матеріал магніту: Ферит
- Матеріал дифузора: Пресована целюлоза
- Матеріал підвісу: Тканина з полімерним покриттям
- Зовнішній кросовер: 70 Гц, високі частоти
- Резонансна частота (Fs): 60.9 Гц
- Еквівалентний обсяг (Vas): 52.9 л
- Механічна добротність (Qms): 10.37
- Повна добротність (Qts): 0.71
- Електрична добротність (Qes): 0.77
- Сила магнітної індукції (BL): 11.86
- Лінійний хід (Xmax): 0,8 мм
- Площа дифузора Sd: 530.93 cм2
- Опір постійному струму (Re): 5.50 Ω
- Зовнішній діаметр, мм: 300
- Настановна глибина, мм: 117
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Рекомендовані товари
Призначені для гри з RTX2BT або RTX4BT середнього діапазону
Рекомендовані підсилювачі: MTX TR275 TX2275 TR450 TX2450 TX480D RFL4120 RFM5300
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Тип | Мидбас |
| Максимальная мощность | 600 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр котушки | 2'' (51 см) |
| Діапазон відтворюваних частот | 66 – 5200 Гц |
| Зовнішній діаметр, мм | 300 |
| Зовнішній кросовер | 70 Гц, високі частоти |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал магнита | Ферріт |
| Матеріал підвісу | Тканина з полімерним покриттям |
| Монтажна глибина, мм | 117 |
| Номінальна потужність (RMS) | 300 Вт |
| Опір котушки | 8 Ом |
| Офіційна гарантія | 12 міс. |
| Типоразмер | 12'' (30 см) |
| Чутливість (SPL) | 96 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 4 284 ₴






