Описание
Сабвуферний динамік MTX TX812- 30-сантиметровий сабвуфер MTX TX812 сконструйований так само, як і RFL12, тільки з магнітною структурою меншого розміру. Рама RFL, хрестовина з подвійним гвинтом, 3-дюймова високотемпературна звукова котушка BASV, передня пластина 25 мм, середньоквадратична потужність 1800 Вт, пікова потужність 5400 Вт, вага 20 кг. І продуктивність, і звук виняткові.
Загальні характеристики
Рекомендований підсилювач: MTX TX81000D
Загальні характеристики
- Тип: Сабвуферний динамік
- Типорозмір: 12" (30см)
- Номінальна потужність (RMS): 1800 Вт
- Максимальна потужність: 5400 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 26 – 500 Гц
- Чутливість (SPL): 90 дБ
- Опір котушки: 2 Ом
- Діаметр котушки: 3"
- Матеріал обмотки котушки: Обмежений алюміній
- Тип звукової котушки: Одинарна, високотемпературна
- Матеріал магніту: Ферит
- Матеріал дифузора: Поліпропілен
- Тип кошика: Лита алюмінієва
- Резонансна частота (Fs): 32 Гц
- Еквівалентний обсяг (Vas): 30,4 л
- Механічна добротність (Qms): 6,63
- Повна добротність (Qts): 0,44
- Сила магнітної індукції (BL): 18
- Електрична добротність (Qes): 0,47
- Лінійний хід (Xmax): 12,5 мм
- Опір постійному струму (Re): 2 Ω
- Зовнішній діаметр, мм: 325
- Установчий діаметр, мм: 285
- Настановна глибина, мм: 185
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Рекомендований підсилювач: MTX TX81000D
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Тип | Сабвуфер |
| Максимальная мощность | 5400 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр котушки | 3" |
| Діаметр установки, мм | 285 |
| Діапазон відтворюваних частот | 26 - 500 Гц |
| Зовнішній діаметр, мм | 325 |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Матеріал дифузора | Поліпропілен |
| Материал магнита | Феріт |
| Монтажна глибина, мм | 185 |
| Номінальна потужність (RMS) | 1800 Вт |
| Опір котушки | 2 Ом |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Тип корзины | Литий алюмінієв |
| Типоразмер | 12'' (30 см) |
| Чутливість (SPL) | 90 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 29 986 ₴






