Описание
Активний сабвуфер MTX RTP8x3- 20-сантиметровий посилений потрійний відбивач MTX RTP8x3 (клас D, 360 Вт RMS) продовжує легенду про трійки 90-х років. Ця конфігурація швидка та дуже потужна. Це дозволяє слухати «наживо та голосно» без ризику перегріву. Високоефективний інтегрований підсилювач класу D видає величезну потужність, що ідеально відповідає потребам трьох сабвуферів. Дуже жорсткий 15-мм корпус із МДФ та високопродуктивні сабвуфери RT8 дозволяють слухати дуже довго на високому рівні без найменших спотворень. RTP8x3 побудований як великий. Він також має чудові акустичні характеристики.
Загальні характеристики
Додаткові продукти Комплект проводів з'єднання MTX ZNX10K, ZNX21K
Загальні характеристики
- Тип: Сабвуфери корпусні активні
- Типорозмір: 8" (20см)
- Номінальна потужність (RMS): 360 Вт
- Максимальна потужність: 1080 Вт
- Діаметр котушки: 1,75" (38 мм)
- Фільтр низьких частот (LPF): 18 дБ/окт при 80 Гц
- Виносний регулятор баса: В комплекті
- Розміри (ДхШхВ), мм: 333x820x313
- Кількість в упаковці: 1 шт.
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Додаткові продукти Комплект проводів з'єднання MTX ZNX10K, ZNX21K
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MTX |
| Тип | Сабвуфер |
| Максимальная мощность | 1080 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр котушки | 1.75'' (38 см) |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Номінальна потужність (RMS) | 360 Вт |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 333x820x313 |
| Типоразмер | 8'' (20 см) |
| Фільтр низьких частот (LPF) | 18 дБ/окт при 80 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 22 703 ₴




