Кошик
393 відгуків

Як вибрати освітлення для автомобіля

Як вибрати освітлення для автомобіля

Світло та оптика

Вас більше не влаштовує штатна оптика в машині? У нічний час болять очі і ви швидко втомлюєтеся? Думали про встановлення ксенону або біксенон, а може LED? Зараз ми спробуємо вам розповісти чому так відбувається. Ми допоможемо вам прийняти правильне рішення. Рішення на користь вашого здоров'я і безпеки ваших близьких. Ми допоможемо вибрати світло для вашого автомобіля.

 

По-перше, втома пов'язана з тим, що в темний час доби, ви дуже сконцентровані на дорозі. Найчастіше, дорога не освітлюється взагалі, а тому й багато чого залежить від встановлених в ваш автомобіль ламп, а можливо і від оптики. Після того, як ви ознайомитеся з нашими рекомендаціями, ми зможемо підібрати вам освітлення.

Автомобільні лінзи і їх переваги

  • Вони дають можливість використовувати як ближнє, так і дальнє світло з моментальним перемиканням режиму.
  • За рахунок спеціального лінзового скла, забезпечують максимально круте якість світлового променя.
  • Забезпечують потік світла високої і яскравою чіткості
  • Рівномірно розсіюють світло фар так, що навіть візуально видно, як вони прокладають кордон між затемненими і освітленими ділянками. За рахунок чого ви не будете засліплювати назустріч водіїв їдуть або йдуть пішоходів.
  • Не потрібно міняти фари або рефлектора. Встановлення універсальних лінз дуже проста.
  • Термін роботи максимально тривалий. Можна сказати й так: Після того як ви поставите універсальні лінзи, ви на роки забудете про їх заміну.
  • Дизайн. Лінзи прикрасять будь-який автомобіль. А якщо ви встановите маску «ангельські очі», то й самі не намилуєтесь цією красою)
  • Безпека. Якщо перед вами буде добре освітлена дорога – ви зможете вчасно виконати вимушений маневр.

Ксенонові фари

Самим величезним перевагою ксенонових ламп є їх висока потужність. Галогенова лампа таких же розмірів може дати світло в три рази менше( В умовах поганої видимості, висока інтенсивність світлового потоку забезпечує величезні переваги в маневруванні, і безпеки всіх учасників руху. Великий плюс у тому, що ви будете в рази менше втомлюватися, так як ксенонові лампи максимально наближені до висвітлення денного світла.

Також перевагою ксенону, є відсутність в їх конструкції уразливого елемента, як нитка розжарювання. У середньому ксенонові лампи служать близько 3 тисяч годин. Для порівняння «галогенки» всього 1 тисячу годин. Ксенонові лампи споживають 35 Вт.

 

Різниця Ксенону та Біксенону

Ксенонові лампи розраховані на освітлення тільки ближнього світла, тобто встановивши ксенон, у вас в машині буде працювати тільки ближнє світло.

Біксенонові фари на відміну від ксенону універсальні і працюють як на близькому і далекому. Оптимальний варіант!

Важливо знати при виборі ксенонової лампи!

При виборі ксенону для машини людиною, яка нічого про нього не знає, може вибухнути мозок від різноманітності виробників, асортименту, цін та параметрів. Спробуємо коротко пояснити плюси і мінуси.

Як і в звичайних лампочках, в галогенових лампах існує нитка розжарення, але замість вакууму в лампу закачується галоген. Це в рази збільшує термін життя лампи, але як тільки ви потрапляєте в першу серьезнею яму, ви можете сказати висвітлення: «До побачення!» Завдяки газу, який міститься саме в ксенонових ламп, такої ситуації не буде. Ксенон, в колбі лампочки, світиться завдяки короткочасного потоку струму з напругою близько 24000В. Ксенон працює за принципом «зварювання», тобто створюється яскрава дуга, яка за своїм світловим характеристиками, не повторить не одна лама. Просто «імпосібл». Тому ви отримуєте супер-яскравий білий світ. Звичайно, таке напруження (24000В) в машині прямо знайти неможливо. Тому потрібно встановлювати блок розпалу, який перетворює з 12 в 24000В. За рахунок не великих габаритів, він з легкістю поміщається під капотом автомобіля. Блоки відрізняються електронною начинкою і діляться на покоління. Чим вище покоління – тим краще) Рекомендуємо купувати наші блоки, так як за ним ми можемо гарантувати працездатність.

Лампочки ксенону відрізняються цоколем. Цоколі різних розмірів. Ідеально, якщо ви викрутіть штатну лампочку і подивіться маркування самостійно.

Маркуються таким чином:

H1, H3, H4, H7, H13, H27, HB2, HB3, HB4, H11

Ксенон ділиться по температурі світіння в кельвінах:

3500К – яскравий жовтий відтінок. Найчастіше застосовуються в протитуманних фарах

4300К – ідеальний варіант для звичайної їзди, мають відтінок ближче до денного світла. (заводський ксенон в більшості машин)

5000К – близький до денного

6000К, 7000К, 8000К – більш тьмяне світло, але зате з гарним синюватим відтінкам.

LED лампи

У 2010 році з'явилися унікальні LED лампи, які прийшли на зміну галогенкам і ксенону.

Звичайно багато продовжують їздити і купувати старомодні ксенонові і галогенні лампи, може звикли, а може поки не знають про переваги LED освітлення.

Переваги:

1) Довговічність. Якісні LED лампи забезпечують освітлення близько 10000 годин. (це приблизно 12 років експлуатації автомобіля)

2) Сліпуче зустрічний транспорт і пішоходів ефект. Коли включаєте близький, залишається така ж видимість як від далекого. При цьому водії зустрічного транспорту не будуть відчувати засліплення.

3) Кут огляду. LED освітлення автомобіля дозволяє збільшити розмір світлової плями + кут огляду.

Автомобільні світлодіодні лід лампи - найкраще придбання для поліпшення світла вашого авто. На відміну від ксенонового світла, Led і Bi led лампи прості в установці. Ви зможете здійснити заміну самі, без допомоги фахівців і сервісів. Ціна і яскравість світлового пучка на LED-лампах головного світла, багато в чому залежить від типу використовуваного діода в лампі. Ну і звичайно ж від самого відбивача фари. В основному автомобільні лід лампи головного світла оснащені діодами : COB, CSP, EPISTAR, CREE

 

Спасибі за увагу! З радістю допоможемо підібрати потрібне освітлення.

Інші статті
Интернет-магазин ВБАРДАЧКЕ
+380676014152
+380936014152
Контакти
ВБАРДАЧКЕ автомобильная электроника
Александр
УкраїнаЧернігівська областьЧернігівИнструментальная 6
https://t.me/vbardachke+380676014152
+380676014152
+380936014152
Мапа