Кошик
395 відгуків

Навіщо потрібна шумоізоляція? Допомагаємо розібратися

Навіщо потрібна шумоізоляція? Допомагаємо розібратися

Вібро і шумоізоляція

Вам набридли сторонні звуки у вашому автомобілі? Ви хочете слухати чисту музику в салоні без шуму дороги, дощу. Хочете ізолюватися від усіх? Набридла торпеда, яка постійно скрипить (а може це карта в двері)? Спробуємо вам пояснити для чого потрібна шумо-і віброізоляція автомобіля.

Кожен автомобіліст іноді страждає від того, що відчуває скрипи в салоні машини. По трасі постійний гул. В дощ про поверхня краплі розбиваються, які іноді заважають зосередитися при прослуховуванні хорошої аудіокниги...
Для ізоляції все з перерахованого вище, існує обесшумка авто, яка суттєво знижує рівень шуму. Також обесшумка необхідна при установці якісної акустики. А ваша стара, здавалося б, «нікакущая» «простенька» акустична система – буде звучати зовсім по-новому. Ви расслышите всі звукові частоти, які до цього поглинали метал, карти, скрипи, деренчання, і сторонній шум.

Мета обесшумкі - новий звук і ваш комфорт при водінні автомобіля.

Спеціально для ізоляції, були розроблені матеріали на основі бітумних смол. Цими матеріалами можна обклеїти всю машину: Від підлоги до даху. Від капота до дверей. Арки коліс. Багажник. Задні крила.

Пропонуємо розібратися в матеріалах, які вам будуть необхідні. 

Матеріали поділяються на групи:

  • Вибропоглащенние;
  • Звукопоглащение;
  • Звукоізоляція зі здібностями (відображає хвилі неприємного звуку);
  • Матеріали проти скрипу і вібрацій всередині машини;
  • Теплоізоляція (мета зберегти температуру в салоні і підкапотному просторі);
  • Матеріали, що додають жорсткість кузова.

 

Процес шумоизоляци

Перед початком укладання всіх вибраних матеріалів проводитися демонтаж для звільнення простору. Зачищається вся іржу, бруд, пил. Знежирюється поверхню. Після цього, ви приклеюєте (на внутрішній простір) матеріали в ті місця, через які в зал можуть надходити сторонні звуки.
Приклад:
Віброізоляція клеїться по всій площі (підлога, дах, багажний відсік, двері, арки, моторний відсік).
Звукоізоляція в зонах капота, дверей, стійок, багажника і поверх першого шару віброізоляції.
Антискрип і ущільнюючий матеріал у салоні автомобіля, в стиках пластику з металом (карти дверей, торпеда, бічні стійки) прибираючи все скрипи і деренчання салону. Все залежить від ваших потреб. Практика показує, що після монтажу шумоізоляції в салоні стає в рази тихіше. Ви можете спокійно спілкуватися по телефону, слухати якісну музику. Одним словом, насолоджуватися експлуатацією автомобіля. Ви дуже здивуєтеся після першої поїздки)
Від себе додамо!!! Не важливо якого року у вас автомобіль, якщо ви якісно проклеите всі проблемні зони – в першій же поїздці у вас буде відчуття, що ви сіли не в свій автомобіль. Клас машини збільшитися в рази. Повірте.. реально...

Для того, щоб отримати консультацію від нашого фахівця, просимо передзвонити

Інші статті
Интернет-магазин ВБАРДАЧКЕ
+380676014152
+380936014152
Контакти
ВБАРДАЧКЕ автомобильная электроника
Александр
УкраїнаЧернігівська областьЧернігівИнструментальная 6
https://t.me/vbardachke+380676014152
+380676014152
+380936014152
Мапа