Опис

Коаксіальні колонки Alpine Всього 13 див., але зате який шикарний звук... Динаміки 50W ви тільки уявіть, на скільки вони потужні.
Дуже шикарний якісний звук... мов, які розміщують під торпедою в кік-панелі, дверях або на бокових фіксаторах задньої полички. Деякі розміщують їх в торпеді. Встановивши ці динаміки, ви відчуєте максимальну ейфорію, коли будете слухати свої улюблені треки. Відчуття просто не забываемы.
Буууум!!!
Компонентні і коаксіальні динаміки нової серії Type-G створені для роботи з високими потужностями. Динаміки забезпечують відмінну якість звуку завдяки твитер з м'яким куполом, звуковою котушкою, намотаною проводом квадратного перерізу на каптоновому каркасі і спеціально підібраному конденсатору.
Високоякісні компоненти і передова конструкція забезпечують цим динамікам чудові характеристики.


Особливості
ВЧ-динамік
-
Тип твітера: 20 мм з м'яким шовковим куполом
-
Матеріал магніту: неодимовий магніт
НЧ-динамік
-
Матеріал дифузора: литий під тиском поліпропіленовий дифузор з добавками слюди
-
Тип звукової котушки: Звукова котушка, намотана дротом квадратного перетину
-
Магніт: феритовий магніт
-
Лита під тиском кошик
-
Довгохідна конструкція
Технічні характеристики
Потужність
-
пікова: 200 Вт
-
RMS: 50 Вт
Розміри
-
Монтажний діаметр НЧ-динаміка: 11,0 см
-
Монтажна глибина НЧ-динаміка: 4,3 см
Загальні
-
Частотна характеристика: 82 Гц - 20 кГц
-
Опір: 4 Ом
-
Чутливість: 87,5 дБ/Вт (1 м)
Гарантія 12 місяців
Більше акустики можна знайти в цій групі на нашому сайті
Зв'яжіться з нами і отримаєте висококваліфіковану консультацію.
Вистачить вибирати! Ми допоможемо вам.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
+380676014152
+380936014152
vbardachke.com.ua магазин автомобільної електроніки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 88 дБ |
| Країна виробник | Тайвань |
| Мінімальний діапазон частоти | 82 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴/комплект







